d&b audiotechnik on kohal!

Uus liige perekonnas

Aprilli lõpus jõudis meieni Saksamaalt d&b audiotechnik helivõimendus komplekt. Tellimus sai tehtud vaid loetud päevad enne eriolukorra kehtestamist, seega oli investeeringu ajastus päris hirmutav, kuna oli selgusetu, millal taas avalikke üritusi teenindama saab hakata. Sellegipoolest, kuna investeeringu eesmärk oli võimaldada meie klientidele parimat helilist kvaliteeti ning muusikalist elamust, usun ma, et saame ka sellel väljakutsuval perioodil hakkama ning saame esimesel võimalusel värsket komplekti teile tutvustada.

Miks d&b audiotechnik?

d&b audiotechnik on bränd, mida eelistavad paljud maailmas tunnustatud artistid. Sellel on kindel põhjus – d&b audiotechnik tooted kõlavad lihtsalt niivõrd hästi. Helipilt on selge, läbipaistev ning elav. Muusika kõlab nii nagu artist seda stuudios salvestades ette kujutas. Seega on ka helirežissööril live keskkonnas palju kergem artisti helindada. d&b audiotechnik moto on “More Art. Less Noise”, ehk rohkem kunsti, vähem müra. 

Millest kõnealune helivõimendus komplekt koosneb?

Antud komplekt koosneb kahest Y10P valjuhääldist, kahest V-GSUB kardioid bassikõlarist ja D20 võimendist. Ülemised valjuhääldid (Y10P) mängivad 110° x 40° nurga all. Nõnda lai katmisnurk aitab kaasa sellele, et kogu lavaesine ja publiku ala oleks ühtlaselt heliliselt kaetud. V-GSUB subwoofer koosneb 18″ ja 12″ kõlaritest, mis on seadistatud nõnda, et subwoofer mängib heli ette poole, mitte igas suunas laiali. See aitab hoida laval oleva müra minimaalse ning jääb ära see, lava bassist pidevalt väriseks. Lisaks kuulub komplekti D20 võimendi, mis tagab ühtlase ja tugeva helirõhu.

Miks rentida meie käest d&b audiotechnik helivõimendus komplekt?

Muusika on nautimiseks. Keegi ei taha tulla tagasi kontserdilt ja mäletada ainult seda, kui jubedalt kõik kõlas. See helivõimendus komplekt aitab eemaldada tehnilised väljakutsed ning aitab kas muusikal või muul programmil kõlada selgelt, musikaalselt ja naturaalselt. Ülejäänud on esineja ja helirežissööri kätes. 

Antud d&b audiotechnik komplekt on esindusliku väljanägemisega ning suudab teenindada ca 300 pealise publiku (olenevalt ruumist ja žanrist, see number võib kõikuda emmale kummale poole). 

Võta ühendust!

Kui oled huvitatud komplektiga tutvumisest, siis anna teada.